KIM JESTEŚMY

Willa Syrena jest doskonałym miejscem do wypoczynku i zadbania o swoje zdrowie w przyjaznej atmosferze. Nasze centrum rehabilitacyjne mieści się w pięknej, zabytkowej willi na granicy Uzdrowiska oraz Parku Krajobrazowego, w samym sercu Polski, nieopodal Stoicy. Dzięki tej lokalizacji możecie skorzystać nie tylko z wysokiej jakości zabiegów rehabilitacyjnych, wypocząć w kameralnej, domowej atmosferze ale również macie szansę na zwiedzanie licznych atrakcji turystycznych Warszawy czy spacery w pobliskim Parku Zdrojowym. Koniecznie sprawdź naszą ofertę.

Loading...

HISTORIA

Willa Syrena jest przepięknym zabytkowym budynkiem nawiązującym w swojej architekturze do stylu pałacowego. Usytuowana w Konstancinie – Jeziornie przy ul. Chylickiej sąsiaduje bezpośrednio z jedynym Uzdrowiskiem na Mazowszu.

Blisko stuletnia historia tego miejsca rozpoczęła się w latach 20. XX wieku, kiedy to budynek powstał na zlecenie spółki Borelowsky S. A., przedstawiciela fabryki jedwabiu z Lyonu. Przez długie lata Willa pełniła funkcję eleganckiego pensjonatu.

Willa Syrena - O nas

Willa Syrena jest miejscem, które powstało z myślą o zapewnieniu komfortu zamieszkującym go pensjonariuszom. Piękne, elegancko wykończone wnętrza współgrają z nowoczesną funkcjonalnością pomieszczeń. Sala restauracyjna oraz przestronne lobby zachęcają pensjonariuszy do wspólnego spędzania czasu i podtrzymywania kontaktów społecznych. Relaks i wyciszenie zapewni strefa SPA, w której można wypocząć korzystając z jacuzzi, łaźni parowej, groty solnej czy gabinetu masażu. W trosce o możliwość rozwijania pasji i zainteresowań mieszkańców w Willi Syrena znajduje się sala artyterapii oraz sala widowiskowa, pełniąca rolę kulturalnego serca tego miejsca. Oferta pobytu wzbogacona jest również o możliwość korzystania z uroków najbliższej okolicy – Parku Zdrojowego oraz tężni solankowej. Usytuowanie Wilii w podwarszawskiej miejscowości umożliwia korzystanie z bogactwa kulturalnego Stolicy – personel ośrodka zapewni możliwość udziału w wybranych przez pensjonariusza wydarzeniach.

Tężnia solankowa Konstancin, Willa Syrena

W tej chwili podziwiać można zrewitalizowaną fasadę oraz pięknie zagospodarowany teren zielony okalający Willę. Już wkrótce nastąpi otwarcie obiektu, w którym będzie się mieścił ekskluzywny ośrodek świadczący najwyższej jakości usługi opiekuńcze i rehabilitacyjne.
Kilkumiesięczny remont Willi odbywał się pod okiem konserwatora zabytków, dzięki czemu budynek zachował swój unikatowy charakter. Jednocześnie został rozbudowany o dwa dodatkowe skrzydła, aby zapewnić najwyższą jakość świadczonych usług oraz dostęp do strefy wypoczynkowej.

Willa Syrena to nie tylko miejsce do aktywnego i komfortowego spędzania czasu, to również miejsce, w którym priorytetem jest dbanie o zdrowie pensjonariuszy. Posiłki przygotowywane są na miejscu według indywidualnie dobranej do potrzeb każdego podopiecznego diety.

Wykwalifikowany, doświadczony personel opiekuńczo – pielęgniarski zapewnia dyskretne wsparcie w codziennych czynnościach. Stały nadzór lekarza pozwala na monitorowanie stanu zdrowia oraz zlecanie konsultacji specjalistycznych w szerokim zakresie. Profesjonalny zespół fizjoterapeutów, pracujący pod patronatem Centrum Kompleksowej Rehabilitacji w Konstancinie – Jeziornie, gwarantuje dobranie odpowiedniej metody terapeutycznej dostosowanej do indywidualnych potrzeb każdego pensjonariusza. W Willi znajdują się sale do kinezyterapii wyposażone w najnowocześniejszy sprzęt rehabilitacyjny, między innymi nagradzany system do ćwiczeń siłowych, który powstał z myślą o szczególnych potrzebach seniorów. Wysokiej klasy, nowoczesne urządzenia medyczne zapewniają możliwość bezpiecznego korzystania z zabiegów fizykoterapeutycznych.

Willa Syrena jest miejscem, do którego zaczerpnięto to, co najlepsze zarówno z tradycji jak i nowoczesności, łącząc elegancję i klasę dwudziestolecia międzywojennego z ze ze współczesną funkcjonalnością oraz wysoką jakością świadczonych usług medycznych.

Prosimy o pozostawienie danych a nasz personel skontaktuje się z Państwem w celu przedstawienia oferty