Zależy nam, aby nasi pensjonariusze, przebywający u nas zarówno w ramach pobytów długoterminowych jak również krótkoterminowych mieli możliwość rozwijania i realizowania swoich pasji i zainteresowań. Przygotowaliśmy bogatą ofertę zajęć, z których z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie.

Dla osób, których pasją jest dbanie o dobrą kondycję przygotowaliśmy salę rehabilitacyjno – kondycyjną z nowoczesnym systemem do ćwiczeń siłowych oraz możliwość korzystania z zajęć ogólnousprawniających, treningów nordic walking. Sąsiedztwo jedynego na Mazowszu Uzdrowiska pozwala swobodnie korzystać z uroków Parku Zdrojowego oraz znajdującej się na jego terenie tężni solankowej.

Zależy nam, aby nasi pensjonariusze aktywnie uczestniczyli w kreowaniu sposobu spędzania wolnego czasu, dlatego jesteśmy otwarci na realizowanie Państwa pasji – warsztaty teatralne, warsztaty filmowe, zajęcia artystyczne w Willi Syrena tworzymy przestrzeń do podejmowania różnych wyzwań.
Niewielka odległość dzieląca nas od Warszawy, daje możliwość uczestniczenia w bogatym życiu kulturalnym Stolicy. Organizujemy dla Państwa cykliczne wyjścia do teatru, opery lub muzeum.

W Willi Syrena znajduje się podręczna biblioteka, kącik brydżowy, sala widowiskowa, w której odbywają się seanse filmowe, szkolenia, spotkania z inspirującymi ludźmi, koncerty oraz wieczorki taneczne.

Atrakcje turystyczne okolicy

Zostaw wiadomość, nasz konsultant skontaktuje się, aby umówić dogodny dla Ciebie termin