Project Description

Willa Syrena jest doskonałym miejscem do aktywnego spędzania jesieni życia. Zapraszamy do zamieszkania w elegancko i funkcjonalnie wykończonych wnętrzach. W każdym pokoju znajduje się telewizor a w całym obiekcie dostępna jest sieć wi-fi. W ramach pobytu zapewniamy 3 posiłki dziennie, nieograniczony dostęp do baru z napojami i przekąskami. Oferujemy możliwość konsultacji z dietetykiem i realizowanie indywidualnie dobranej diety. Taką możliwość zapewnia nam znajdująca się w obiekcie kuchnia.

Zapewniamy całodobowe wsparcie zespołu pielęgniarsko – opiekuńczego oraz nadzór lekarza internisty. W ramach dodatkowej opłaty możliwa jest konsultacja specjalistyczna z lekarzem kardiologiem, neurologiem, ortopedą. W ośrodku znajduje się sala do kinezyterapii, w której pod czujnym okiem fizykoterapeuty można zadbać o dobrą kondycję. Oferujemy również możliwość skorzystania z prowadzonej przez wykwalifikowanych fizjoterapeutów, terapii indywidualnej, z zabiegów fizykoterapeutycznych, masaży. Do Państwa dyspozycji pozostaje strefa SPA z jakuzzi, grotą solną i łaźnią parową, do której mają Państwo nieograniczony dostęp w trakcie pobytu.

Każdy pensjonariusz może również skorzystać z oferty zajęć rekreacyjnych : treningów nordic walking, ćwiczeń ogólnousprawniających, warsztatów tematycznych organizowanych na terenie Willi. Dodatkowo proponujemy zajęcia fakultatywne: zwiedzanie atrakcji turystycznych Konstancina i okolicy, wycieczki do teatrów, muzeów, możliwość udziału w imprezach kulturalnych Stolicy. Zajęcia fakultatywne mogą się wiązać z koniecznością wniesienia dodatkowej opłaty.

Cena pobytu

Podana cena jest orientacyjna. Prosimy o kontakt z naszą placówką, aby doprecyzować szczegóły oferty.

Od  7500 zł